پیگیری بلیط هواپیما با کد ملی -بالاپر

پیگیری بلیط هواپیما با کد ملی با مراجعه به سایت خود شرکت های هواپیمایی و یا با مراجعه به سایتی که از آنجا اقدام به خرید بلیط کرده اید میسر است. شما با پیگیری بلیط هواپیما با کد ملی می توانید اعتبار بلیط های صادر شده را بسنجید.

اگر شما هنوز به خرید اینترنتی بلیط هواپیما باور ندارید و فکر می کنید که این روش چندان هم مناسب شما نیز نیست و هر کاری می کنید نمی توانید به اطمینان خاطر برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما برسید. و هر لحظه ای از خرید اینترنتی نگران هستید و نسبت به خرید از شرکت های هواپیمایی و یا آژانس های مسافرتی شک دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به خرید، پیگیری بلیط هواپیما با کد ملی را به وسیله سایت خطوط هوایی که بلیط به آنجا تعلق دارد را امتحان کنید.

معمولا برای ایرلاین های با اعتبار مانند هواپیمایی ایران ایر، ماهان، آسمان، کاسپین، تابان و چند ایرلاین دیگر امکان پیگیری بلیط هواپیما با کد ملی از سایت سازمان هواپیمایی کشور وجود دارد. شما با مراجعه به سایت بلیط هواپیما بالاپر و بخش مربوطه می توانید خطوط هوایی موردنظرتان را انتخاب کرده و درباره اعتبار هر یک از آنها اعتبار سنجی بلیط انجام دهید.

نحوه پیگیری بلیط هواپیما با کد ملی از طریق سایت

برای اینکه از درستی اعتبار بلیط هواپیما خودتان اطمینان حاصل کنید باید به سایتی ایرلاینی مراجعه کنید که بلیط خودتان را از آنجا خریداری کرده اید. به سایت خط هوایی موردنظرتان وارد شوید و به بخش سنجش اعتبار بلیط کلیک کنید. در این بخش اطلاعات درخواستی را پر کنید و اینتر را بزنید تا درستی اعتبار بلیط خریداری شما در پیش چشمانتان تایید گردد.

به عنوان نمونه در صورتی که بلیط هواپیما را از ایرلاین ماهان خریداری کرده اید، برای پیگیری بلیط هواپیما با کد ملی به سایت ماهان بروید و در صفحه نخست آن گزینه آبی رنگ «کنترل اصالت بلیط» را بزنید. بعد از مدتی وارد صفحه ای برایتان باز می شود که در این صفحه می توانید از دو روش یکی کد ملی و یکی کد واچر یعنی چه و رزرو بلیط هواپیما درستی اطلاعات و اعتبار بلیط صادر شده برای خودتان را کنترل کنید.

پیگیری بلیط هواپیما با کد ملی برای پروازهای چارتر

همانگونه که می دانید برای استعلام بلیط های سیستمی شما هیچ مشکلی ندارید و هر لحظه ای که بخواهید می توانید وارد سایت ایرلاین صادر کننده بلیط شوید و اعتبار بلیط را بسنجید. ولی برای بلیط چارتر هواپیما ، در صورتی که شما بلیط چارتر خریداری کرده باشید، این امکان وجود ندارد. علت آن هم این است که فهرست مسافران در بلیط چارتر از دو ساعت مانده به پرواز به وسیله شرکت چارتر کننده به شرکت هواپیمایی فرستاده می شود و دیگر شما قادر نیستید تا زمانی که این فهرست فرستاده شده از درستی بلیط استعلام بگیرید. ولی باز هم جای نگرانی نیست. اگر هر گونه مشکلی پیش بیاید و نام شما در بین مسافران پرواز نباشد، می توانید از گارانتی اعتبار چارتر کننده استفاده کنید.

برای اینکه بلیط هواپیما خودتان را پیگیری کنید می توانید به سایت ایرلاین یا شرکت هواپیمایی که بلیط تان را از آنجا خریداری کرده اید بروید و به بخش سنجش اعتبار بلیط وارد شوید. در این بخش اطلاعات درخواستی را پر کنید و اینتر را بزنید تا بتوانید پیگیری بلیط خریداری شده هواپیما را مشاهده کنید.

به عنوان مثال در صورتی که بلیط هواپیما را از ایرلاین کاسپین خریداری کرده اید، به سایت کاسپین مراجعه کنید و در صفحه اول آن گزینه آبی رنگ «کنترل اصالت بلیط» را بزنید. صفحه ای برایتان باز می شود که در این صفحه می توانید با وارد کردن شماره واچر بلیط هواپیما درستی اطلاعات و اعتبار بلیط صادر شده برای خودتان را پیگیری نمایید.

اگر بلیط شما گم شد و نیاز داشتید که دوباره از بلیط خریداری شده هواپیما پرینت بگیرید می توانید با وارد کردن شماره واچر بلیط هواپیما و شماره موبایل خودتان دوباره از بلیط خریداری شده هواپیما پرینت تهیه کنید و به راحتی به پیگیری بلیط خریداری شده هواپیما خودتان اقدام کنید.

درباره وارد کردن مشخصات گروهی در شرایط عادی تنها شخصی که از سمت همه مسافران نمایندگی دارد می تواند برای ثبت و بستن قرارداد به بالا پر برای پیگیری بلیط خریداری شده هواپیما مراجعه کند. در خرید گروهی این شخص می تواند درباره کنسلی و یا گرفتن مبلغ پرداختی اقدام کند و بقیه مسافران نمی توانند هیچ اقدامی انجام دهند و بالا پر نسبت به بقیه مسافران هیچ ضمانتی ندارد.

شرکت مسافرتی خرید بلیط هواپیما بالاپر با تهیه مجموعه کاملی از بلیط هواپیماهای امن در مسیرهای مختلف سعی کرده تا سفری مطمئن و لذت بخش را برای همه مسافران تدارک ببیند. شما با مراجعه به سایت خرید بلیط بالاپر می توانید از همه بلیط های موجود در مسیر دلخواه تان باخبر شوید و بلیط های سیستمی و بلیط چارتر را برای مسافرت خود انتخاب و اقدام به خرید کنید. همچنین می توانید درباره مدارک لازم در فرودگاه امام اطلاعات خوبی به دست بیاورید تا بهترین بلیط را برای مسافرت خودتان خریداری نمایید. آرزوی سفری امن و پر از شادی را برای شما داریم.

برچسب ها {{item.name}}
;