قیمت بلیط هواپیما داخلی در سال 97 | قیمت بلیط هواپیما ماهان - بالاپر

قیمت بلیط هواپیما داخلی در سال 97 با چه معیاری مشخص می شود؟‌ آخرین و به روزترین قیمت بلیط هواپیما ماهان را از بالاپر بخواهید. ما پایین تر قیمت ها را از همه جا جمع کردیم! قیمت بلیط هواپیما داخلی در سال 97 با چه معیاری مشخص می شود؟
سایت های زیادی در فضای مجازی مشغول فروش بلیط هواپیما هستند و هر کدام از آنها قیمت بلیط هواپیمای داخلی و خارجی را با نرخ های متفاوتی به متقاضیان خود ارائه می دهند. سایت های زیادی در فضای مجازی مشغول فروش بلیط هواپیما هستند و هر کدام از آنها قیمت بلیط هواپیمای داخلی و خارجی را با نرخ های متفاوتی به متقاضیان خود ارائه می دهند. چیزی که در این بین قابل توجه است آن است که هر چند قیمت بلیط هواپیما در هر یک از متفاوت است اما نسبت به خرید بلیط حضوری ارزان تر و به صرفه تر می باشد.

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که این سایت های فروش بلیط هواپیما چگونه خرید بلیط هواپیما را برای ما ارزان تر می کنند؟ در جواب باید بگوییم که کلا خرید های آنلاین می توانند این امکان را به خریدار بدهند تا او با مقایسه قیمت های بلیط هواپیمای مقصد دلخواهش, ارزان ترین بلیط هواپیما را برای مسافرت اش انتخاب کند. این وسعت انتخاب میتواند رقابت تنگاتنگی را در بین سایت های فروش بلیط هواپیما ایجاد کند.

قیمت مصوب بلیط هواپیما 97 چقدر است؟

این رقابت باعث می شود هر یک از ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی برای جذب مسافر بیشتر قیمت بلیط هواپیما را در مسیرهای خود به پایین ترین حد خود برسانند تا مشتری بیشتری را برای پروازهای خود فراهم کنند و سود بیشتری از فروش بلیط به دست بیاورند. این پایین آمدن بلیط هم به نفع این شرکت ها و آژانس ها است که می توانند تمامی صندلی ها و بلیط های هواپیما را به فروش برسانند و هم به نفع مسافران است که با ارزان ترین قیمت اقدام به خرید بلیط می کنند.

شما با خرید بلیط هواپیما به صورت اینترنتی می توانید در هزینه های سفرتان صرفه جویی  کنید, و هزینه ای که قرار است برای بلیط بپردازید را در طول سفر برای خوش گذشتن مسافرت تان خرج نمایید. معمولا بیشترین هزینه ای که برای سفر می شود مربوط به خرید بلیط هواپیما است, اگر شما با برنامه ریزی و انتخاب درستی دست به خرید بلیط هواپیما بزنید, سفر اقتصادی تری را شروع خواهید کرد.

قیمت بلیط هواپیما خارجی در سال جدید!

در خرید های حضوری و تلفنی با کارشناس فروش بلیط تماس می گیرید و کارشناس برای پیدا کردن بلیط مناسب و خرید آن کمک می کند و آخر سر هم پورسانت اضافی بابت این مشاوره از شما طلب می کند, به همین دلیل باید در این روش خرید بلیط هواپیما مبلغ زیادی را بپردازید.

اما در روش خرید آنلاین بلیط هواپیما این مورد حذف می شود و شما خودتان از بین قیمت ها و پروازها دست به انتخاب می زنید. حتی اگر همان بلیط هواپیما را خودتان در خانه به وسیله اینترنت و کارت بانکی تان خریداری کنید, متوجه خواهید شد که با قیمت ارزان تری توانسته اید آن را تهیه کنیددر واقع با خرید اینترنتی بلیط هواپیما هم در هزینه بلیط صرفه جویی می کنید  هم در وقت و هزینه رفت و برگشت به شرکت هواپیمایی فروش بلیط هواپیما.

بهترین قیمت بلیط هواپیما را از کجا پیدا کنیم؟

قیمت بلیط هواپیما با روش های مختلف بلیط های هواپیما به دو گروه بلیط سیستمی و بلیط چارتر دسته بندی می شوند. البته در این میان زمان خرید بلیط هواپیما نیز خیلی مهم است. زمان خرید بلیط کاملا به نوع بلیط خریداری شده توسط شما وابسته است.

قیمت بلیط هواپیما خارجی ایران ایر

بلیط سیستمی به این خاطر که قیمت آن به وسیله خود شرکت های خطوط هوایی تعیین می شود و این خطوط هوایی رده های قیمتی مختلفی دارند, برنامه پرواز آنها از ماه ها قبل تر نوشته می شود و نوع پرواز و قیمت بلیط هواپیما در این دسته قابل تغییر نیست, به همین دلیل اگر می خواهید بلیط سیستمی برای سفرتان تهیه کنید باید تا جایی که می توانید سریعتر نسبت به خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

به عبارتی می توان گفت که هر چه زمان خرید بلیط هواپیما در روش سیستمی زودتر باشد شما از قیمت ارزان تری برای خرید بلیط هواپیما برخوردار خواهید شد. بنابراین برای مسافرت هایی که زمان معینی دارند چند ماه زودتر بلیط سیستمی تهیه کنید تا قیمت بلیط هواپیمای شما ارزان تر در بیاید.

اما درباره بلیط های چارتر قضیه متفاوت است, بلیط چارتر با توجه به زمان پرواز هواپیما رنج قیمتی مختلفی را به خود می گیرند و مدام قیمت آنها بیشتر یا کمتر می شود. اما باید بدانید که بلیط چارتر نیز زمان ویژه خودش را دارد.

غالبا مسیرهای هوایی که پرتردد و پرمسافر هستند در تمام طول سال مسافرهای مخصوص خودشان را دارند و به همین خاطر در هر لحظه ای که بخواهید می توانید بلیط چارتر برای سفرتان در این مسیرها پیدا کنید. اما به این نکته هم باید توجه کنید که در بیشتر زمان هایی که مسافر زیاد است, مثل زمان های تعطیلات نوروزی و تابستان, قیمت بلیط چارتر نیز بیشتر می شود.

قیمت بلیط هواپیما در صورتی که به درستی انتخاب شود می تواند هزینه های سفر شما را به اندازه چشم گیری کاهش دهد. شما با کمی جستجو در بین ایرلاین های مختلف خواهید توانست بهترین و مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما را برای سفر خودتان پیدا کنید. فقط باید کمی صبوری به خرج بدهید و همه قیمت های انواع بلیط را در همه ایرلاین های موجود برای مقصدتان بررسی کنید و از بین آنها مناسب ترین و ارزان ترین را انتخاب کنید.

قیمت بلیط هواپیما

برای انتخاب بهترین قیمت بلیط هواپیما چه کنیم؟

پس اولین کاری که باید انجام دهید این است که تمام ایرلاین ها را جستجو کنید و قیمت های آنها را به صورت دقیق با هم مقایسه کنید. درباره بلیط چارتر باید بدانید که قیمت بلیط چارتر در مواقع خاصی از بلیط سیستمی ارزان تر در می آید.

پس اینگونه نیست که همیشه این نوع بلیط ارزان تر باشد و انتظار ارزان تر بودن آنها را در مواقعی نداشته باشید. ولی در زمان هایی هم که شرایط خرید بلیط هواپیما به صورت چارتر فراهم است, می توانید از تخفیف های باورنکردنی, بعضی وقت ها تا نصف قیمت, بهره مند شوید.

اگر می خواهید قیمت بلیط هواپیما را به صورت ارزان تری تهیه کنید, در زمان های کم مسافر اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید. با این روش شما در هزینه های خودتان صرفه جویی قابل توجهی خواهید کرد.

گفتنی است که شما در همه روزهای سال می توانید به مسافرت بروید, اما با خرید بلیط هواپیما در روزهای وسط هفته در مقایسه با روزهای آخر هفته, و روزهای غیرتعطیل در مقایسه با روزهای تعطیل رسمی مثل ایام نوروز, می توانید تا بیست درصد در هزینه های خرید بلیط هواپیما صرفه جویی نمایید.

در صورتی که به دنبال قیمت بلیط هواپیما با یک تخفیف حسابی هستید, چمدان تان را در هر لحظه ای آماده نگهدارید و برای خرید بلیط پرواز لحظه آخری مترصد فرصت باشید و چشم از سایت های فروش بلیط هواپیما برندارید.

 

با دقت به زمان های پایانی نزدیک به پرواز هواپیما در ایرلاین های مختلف نگاه کنید, در این زمان ها ممکن است تا نصف قیمت نیز بتوانید بلیط هواپیما خریداری کنید. در این زمان ها شرکت های هواپیمایی تخفیف های زیادی برای پر کردن ظرفیت صندلی های خالی مانده خود به مسافران می دهند که در این فرصت شما می توانید جزء اولین کسانی باشید که از این تخفیف ها برخوردار می شوند.

زمان مناسب خرید ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما

زمان مناسب برای مسافرت در پیدا کردن بلیطی با قیمت مناسب تاثیرگذار است. این زمان به دو گروه طبقه بندی می شود و این طبقه بندی به کاملا با تلقی شما از بهترین زمان مسافرت ارتباط دارد. به نظر شما بهترین زمان سفر زمانی است که بتوانید بلیط ارزان تری را برای سفر تان پیدا کنید؟ یا اینکه به نظر شما بهترین زمان سفر مربوط به فصل مناسب مقصدتان است و زمانی است که آن شهر در بهترین حالت خود برای مسافرت است.

اگر شما شهر مقصدتان را برای مسافرت ملاک قرار دهید, مطمئنا بلیط ارزانی را نخواهید توانست پیدا کنید. چون در زمان هایی که مقصدتان بهترین زمان خودش را سپری می کند مسافران زیادی به آن شهر مسافرت می کنند و شرکت ها هم برای سود بیشتر بر روی قیمت بلیط هواپیما می کشند چون زمان سود آنها نیز است.

خیلی از مسافرها هستند که هزینه قیمت بلیط هواپیما چندان فرقی به حالشان ندارد و دوست دارند درست در زمانی که بهترین فصا آن شهر است به آنجا سفر کنند و از لحظات مسافرتش ان نهایت لذت را ببرند. در این وضعیت بحثی وجود ندارد و این مسافران می توانند برای رسیدن به شهر دلخواهشان با هر گونه قیمت بلیطی کنار بیایند و ارزان یا گران بودن بلیط در اولویت آنها نیست.

 

اما یک گروه از مسافران هم هستند که دیدن مناظر شهر موردنظرشان در هر روز و فصلی برایشان تازگی دارد و خود شهر برای این دسته از مسافران در اولویت نیست و سفر به مقصدشان را در هر زمانی می پسندند. این گروه از مسافران همان هایی می باشند که به دنبال یک سفر ازران با بلیط کم قیمت تر هستند. برای این مسافران زمان مناسب خرید بلیط خیلی مهم است.

این دسته از مسافران باید بدانند که زمان های پرمسافر زمان خوبی برای سفر آنها نیست چون در این زمن ها بلیط خیلی گران می شود. در این زمان ها نباید حتی سراغ بلیط های چارتر نیز بروند چون این بلیط ها نیز نمی توانند به سود آنها باشند. این بلیط ها در برای بلیط های سیستمی ارزان تر نیستند. اصلا آژانسها بلیط را به این خاطر اجاره می کنند که در این زمان ها با قیمت بالاتری بفروشند و سود زیادی به دست بیاورند.

اگر خیلی مشتاق سفر در زمان های پیک مسافر هستید تنها یک راه دارید و آنهم خرید بلیط از چند ماه پیش برای مقصدتان است. هر چه زودتر نسبت به خرید بلیط اقدام کنید, قیمت بلیط هواپیما را با نرخ پایین تری پیدا خواهید کرد. البته شاید کلاس های پروازی ارزان نیز بتوانند به داد شما برسند.

البته می توانید از تخفیف های خطوط هوایی در زمان های خاصی نیز بهره مند شوید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

مسافرانی که با بلیط های لحظه آخری اقدام به مسافرت کرده اند مسلما طعم خوش سفر با این تورها را چشیده اند, و می دانند که سفر با این تورها نیز می تواند قیمت بلیط هواپیمای ارزانی را نصیب آنها کند.

یکی از اصلی ترین کارهایی که باید برای خرید بلیط لحظه آخری انجام دهید این است که زمانی را برای مسافرت تان پیدا کنید که مسافرهای زیادی به مقصد موردنظر شما سفر نمی کنند. یا زمان هایی را پیدا کنید که زمان مناسبی برای سفر به آنجا نیست. به عنوان مثال روز تعطیلی یا روزهای نوروز نیست, یا اینکه زمان هایی است که مسافرها از سفر برگشته اند و کم کم آن شهر از حالت پرمسافر در می آید و به حالت عادی خودش برمی گردد.

در ضمن قیمت بلیط هواپیما برای کودکان و نوجوانان متفاوت است, در صورتی که به همراه خود کودک و نوزادی دارید,

به این نکته نیز در طول سفرتان توجه کنید که قیمت بلیط هواپیما در بلیط سیستمی و چارتر برای کودکان زیر دو سال, بدون صندلی کاملا رایگان است و فقط باید هزینه بیمه پرداخت شود.

 

اگر بخواهیم به صورت تخمینی حرف بزنیم باید بگوییم که در پروازهای خارجی قیمت بلیط هواپیما برای بچه های دو تا دوازه ساله تقریبا 70 تا 75 درصد قیمت کامل بلیط هواپیما است. اما اگر این پروازها به صورت چارتر خریداری شوند هیچ تخفیفی مشمول آنها نخواهد شد و باید قیمت کامل بلیط هواپیما را پرداخت کنید.

نکته هایی درباره قیمت بلیط هواپیما

اگر پرواز بیشتر از دو ساعت تاخیر داشته باشد و یا پرواز به کل توسط شرکت هواپیمایی لغو شود, در صورتی که شما درخواست انصراف پرواز را داشته باشید می توانید با بخش مربوط تماس بگیرید و با در اختیار داشتن بلیط مهر شده شرکت هواپیمایی, نسبت به برگرداندن قیمت بلیط هواپیما اقدام کنید.

مسافر نمی تواند قیمت بلیط و موارد لحاظ شده در آن را نمی تواند تغییر دهد. همچنین مسافر نمی تواند بلیط خریداری شده را دوباره به شخص دیگری با قیمتی بیشتر بفروشد. در هر گونه از این موارد با اعمال قانونی مراجع ذیصلاح روبه رو خواهد شد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما بهترین انتخاب برای پایین آوردن قیمت بلیط هواپیما است. دلیل آن هم این است که در محیط اینترنت رقابت شدیدی بین آژانس های مسافرتی و ایرلاین های هوایی وجود دارد و همه آنها سعی می کنند بلیط های خودشان را با مناسب ترین قیمت به مشتری ها بفروشند. پس برای جلب نظر مشتریان سعی می کنند قیمت های پایین تری از رقبای خودشان به مشتری بدهند و آنها را از دور فروش بلیط خارج کنند. شما هم باید از این فرصت استفاده کنید و از زمانی که این آژانس ها و ایرلاین ها در حال رقابت هستند بهترین فرصت برای خودتان دست و پا کنید.

شما می توانید با وارد شدن به سایت بالاپر اطلاعات خوبی درباره ایرلاین های خارجی و داخلی پیدا کنید. بعد از اینکه اطلاعات خودتان را در این زمینه بیشتر کردید می توانید به قسمت رزرو و خرید بلیط سایت بالاپر بروید و بعد از انتخاب مبدا و مقصدتان و زمان پروازتان فقط با یک کلیک ساده فهرست همه هواپیماهای داخلی و خارجی را با قیمت های مختلف به همراه کلاس های اکونومی, تجاری و فرست کلاس مشاهده نمایید.

با مقایسه این هواپیماها می توانید با توجه به شرایط اقتصادی تان ارزان ترین و مناسب ترین بلیط را برای سفرتان انتخاب کرده و با در اختیار داشتن رمز دوم کارت بانکی عضو شتاب به صورت اینترنتی اقدام به خرید بلیط مناسب کنید.

پس تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که وارد سامانه فروش بالاپر شوید و از خدمات آن استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما به صورت شبانه روزی در تماس باشید.

سایت بالاپر به عنوان با بهترین قیمت بلیط هواپیما, همه بلیط های سیستمی و چارتر از همه جای دنیا را در اختیار شما می گذارد. شما با کمی جستجو می توانید خیلی راحت بلیط هواپیما دلخواه خودتان را از بین آنها پیدا کنید و قیمت های آنها را با یکدیگر مقایسه کرده و سپس ارزان ترین بلیط هواپیما را برای سفرتان خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما بالا پر

متغیر بودن قیمت بلیط هواپیما

همه اتفاقاتی که در اطراف شما می افتد می تواند بر روی قیمت بلیط هواپیما تاثیر بگذارد. البته شرکت های هواپیمایی برای اینکه بتوانند به این اتفاقات فائق بیایند روش های مختلفی را می به کار می گیرند تا بتوانند در عین رقابت با سایر شرکت های هواپیمایی, مسافر بیشتری را نیز به سمت خودشان بکشانند.

احتمال دارد در پروازهای گوناگون یک مسیر قیمت بلیط هواپیما با یکدیگر تفاوت زیادی داشته باشد. برای اینکه با همه تغییرات قیمت های بلیط هواپیما آشنا شوید با ما همراه باشید.

در تعیین قیمت هزینه های مسافرتی مقداری از هزینه ها برای رزرو محل اقامت و خرید بلیط رفت و برگشت صرف می شود. در هر کدام از این دو مورد اگر بتوانید با روش هایی در هزینه های تان صرفه جویی کنید در طول سفر خواهید توانست بیشتر خوش بگذرانید و آن را صرف خریدهای دیگر سفرتان بکنید.

اکثر پروازهای چارتری برای مقصدهای پرمسافر رفت و برگشت و مسافرت به آنها توریست ها و مسافران زیادی را جذب می کند, این بلیط های چارتر را در همه روزهای سال می توانید پیدا کنید. به جای اینکه از بلیط های سیستمی برای مسافرت تان استفاده کنید می توانید از بلیط هواپیمای چارتر شده کمک بگیرید تا سفرتان با قیمت مناسبی همراه باشد.

گفتنی است که در برخی از زمان ها آژانس های مسافرتی که بلیط های یک هواپیما را چارتر کرده اند برای اینکه تمامی صندلی های خودشان را به فروش برسانند قیمت بلیط هواپیما را پایین می آورند و به وسیله شبکه های اجتماعی مختلفی به اطلاع توریست ها و مسافران می رسانند.

برای اینکه از این قیمت ها باخبر شوید بهترین راه این است که در شبکه های اجتماعی این آژانس های مسافرتی عضو شوید و لحظه به لحظه آخرین تغییر قیمت های این پروازها را دنبال کنید. با عضویت در شبکه های اجتماعی بالاپر می توانید به راحتی از این قیمت ها مطلع شوید. و تخفیف های ویژه و بلیط های لحظه آخری پروازهای مختلف ایرلاین های گوناگون را دریافت کنید و با سفری کم هزینه روبه رو شوید.

بیشتر اوقات خطوط هواپیمایی مختلف در یک بازه زمانی معین برای مقصدهای خاصی تخفیف های خوبی ارائه می دهند. در اینگونه موارد اگر بتوانید در زمان مناسب نسبت به خرید بلیط هواپیما اقدام کنید, قیمت بلیط هواپیما مناسبی را پیدا خواهید کرد. شما باید قیمت های این ایرلاین ها را بررسی کنید و اختلاف قیمت بلیط هواپیما هر یک از آنها را برای مقصد مورد نظرتان در بیاورید و در فرصت مناسب نسبت به خرید اقدام کنید.

  • تخفیف در قیمت بلیط

در صورتی که به شهری مسافرت می کنید که فرودگاه های متعددی دارد, باید توجه کنید که هر یک از این فرودگاه ها می توانند قیمت بلیط هواپیما مختلفی داشته باشند. این هم یکی از علت های متغیر بودن قیمت بلیط هواپیما در سفرهای داخلی و خارجی است. شما با بررسی و انتخاب پرواز مناسب یکی از این فرودگاه ها می توانید بلیطی با قیمت پایین را برای سفرتان بیابید.

  • یک راز در مورد قیمت بلیط هواپیما

احتمالا این سوال هم برای شما پیش آمده که آخر چرا خرید بلیط آنلاین هواپیما از خرید حضوری ارزان تر است؟ در جواب می توانیم بگوییم که در دنیای مجازی رقابت سختی بین آژانس های مسافرتی و شرکت های هواپیمایی و ایرلاین های مختلف وجود دارد که این رقابت باعث اختلاف قیمت در بلیط های هواپیما می شود و همه آنها سعی می کنند قیمت پایین تری را به مشتری های خودشان ارائه دهند تا مسافر زیادی را به سمت هواپیماها و پروازهای خودشان جذب کنند.

به این دلیل سایت های خرید بلیط هواپیما نیز قیمت های آنلاین خودشان را کم می کنند تا متقاضی بلیط بیشتری را برای خرید بلیط خودشان ترغیب کنند. البته گفتنی است که در خرید آنلاین بلیط هواپیما وقتی شما خرید تان را انجام می دهید, کارشناسان فروش هیچ دستمزدی از فروش بلیط دریافت نمی کنند و این خود باعث حذف واسطه ها و خرید مستقیم شما می شود و قیمت بلیط هواپیما را رای شما ارزان تر می کند.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما می توانید به سایت بالاپر وارد شوید و بیش از هزار ایرلاین مختلف را برای مقصدهای مختلف در اختیار داشته باشید. شما با وارد کردن مبدا, مقصد و زمان حرکت تان می توانید قیمت های هر یک از این ایرلاین ها را با دقت بررسی کرده و آن بلیطی که برای سفرتان مناسب است را از میان آنها انتخاب و با انجام جند کلیک ساده نسبت به خرید آن بلیط اقدام کنید.

 

 

مربوط به قیمت بلیط هواپیما

 

قیمت بلیط هواپیما داخلی

لیست قیمت بلیط هواپیما

قیمت بلیط هواپیما مشهد

قیمت بلیط هواپیما خارجی

قیمت بلیط هواپیما چارتر

قیمت بلیط هواپیما ماهان

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر

قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران

 

 

 

برچسب ها {{item.name}}
;